Dane dotyczące usług Electrolux Z940

Electrolux Z940 to zaawansowana usługa pralek, która oferuje użytkownikom wyjątkowo szybkie i skuteczne pranie. Usługa jest wyposażona w silnik o niskim poziomie hałasu, który działa na niskie obroty, aby zmniejszyć emisję hałasu i zapewnić użytkownikom cichy, wygodny cykl prania. Z940 jest wyposażony w szereg wygodnych rozwiązań, w tym wyświetlacz LCD, który informuje użytkowników o stanie cyklu prania, a także wygodny programator, pozwalający na precyzyjne ustawienie cyklu prania. Usługa jest także wyposażona w system filtracji wody, który oczyszcza wodę i zapobiega tworzeniu się osadów i zanieczyszczeń. Elektryczne urządzenia do prania Elektrolux Z940 zapewniają użytkownikom skuteczne i wygodne pranie za pomocą wyjątkowo wygodnego i nowoczesnego rozwiązania.

Ostatnia aktualizacja: Dane dotyczące usług Electrolux Z940

Pralka jest urządzeniem pracującym w klasie energetycznej A. Obudowa produktu jest w kolorze Biały. Maksymalny ciężar wsadu w pralce wynosi 5 kg. Urządzenie o klasie skuteczności wirowania B. Sterowanie/programator w urządzeniu: Elektroniczno - Mechaniczny. Pralka jest dosyć cicha, poziom hałasu w urządzeniu wynosi: 62. Pralka o maksymalnej prędkości wirowania 1200 obr/min. Pralka o klasie skuteczności prania A.

  • ..napisał(a) 3 lata, 6 miesięcy temu:

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do pralki ELECTROLUX EWF 12040 W.Przewodnik użytkowania został dodany 13. 12. 2010.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą ELECTROLUX EWF 12040 W i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 3. 0 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

  • Instrukcja obsługi dla pralki ELECTROLUX EWF 12040 W
    Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
    Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.

Ogólne
Kod ProducentaEWF 12040 W
Techniczne parametry
Klasa skuteczności odwirowaniaB
CertyfikatyCE
ZasilanieAC 230V / 50 Hz
Klasa efektywności praniaA
Poziom hałasu [dB]62
Klasa energetyczna
Funkcje i Technologie
Programy podstawowe: bawełna, syntetyki, delikatneTrue
Program "Szybkie pranie"False
Program z praniem wstępnym
Parametry fizyczne
Wysokość [cm]850
Szerokość [cm]600
Głębokość [cm]590
Wąż doprowadzający wodęTAK
Maksymalna prędkość wirowania1200 obr/min
Wyświetlacz elektroniczny
Automatyka wagowa
Opłata transportowa za LARGE80, 00
Wskaźnik czasu do końca programu
Sterowanie / programatorElektroniczno - Mechaniczny
Kolor obudowyBiały
Sprzęt do zabudowyNie
Niezależna regulacja temperatury
Maksymalna wielkość wsadu5 kg
Sposób ładowaniaZ przodu
Wnętrze ze stali nierdzewnej
Wąż odpływowy
Funkcja opóźniony start
Automatyczna blokada drzwi
Ciężar75

Oceń ELECTROLUX EWF 12040 W

  • ..

Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań. Możesz być pierwszy.

Jeśli masz pytania dotyczące materiałów znajdujących się na tej stronie, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z Biurem Prasowym Electrolux:

Informacje na temat produktów dla konsumentów:
Tel. 801-444-800 w godz. 8:00-20:00
E-mail: infolinia@electrolux. com

Informacje korporacyjne:
Dominika Kosman
Head of Communications Electrolux Poland
E-mail: dominika. com

Trafiłeś na Ssawki i szczotki do odkurzaczy Electrolux Z940. Specjalnie dla Ciebie udostępniamy nasz blog Baza Porad , w którym opisujemy jak dbać o sprzęty, aby służyły wiele lat. Poza tym posiadamy kanał Youtube, gdzie mamy już sporo filmików instruktażowych z prostych napraw. Może przydadzą Ci się inne akcesoria dedykowane do Twojego modelu: odkurzaczy Electrolux Z940. Zajrzyj śmiało!

Dane dotyczące usług Electrolux Z940

Bezpośredni link do pobrania Dane dotyczące usług Electrolux Z940

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dane dotyczące usług Electrolux Z940