Dokument rozwiązania Fujitsu Point 1600

Fujitsu Point 1600 to inteligentne rozwiązanie oparte na technologii skanowania, które umożliwia automatyczną konwersję dokumentów papierowych do cyfrowych formatów. Rozwiązanie to zapewnia szybkie i bezpieczne skanowanie i przechowywanie dokumentów. Fujitsu Point 1600 umożliwia automatyczne wykrywanie, rozpoznawanie i konwersję danych z dokumentów papierowych do formatów cyfrowych, co pozwala na szybki i skuteczny proces przekształcania danych. Rozwiązanie to ma wbudowane funkcje ochrony i bezpieczeństwa, które czynią je bezpiecznym i skutecznym narzędziem do przechowywania danych.

Ostatnia aktualizacja: Dokument rozwiązania Fujitsu Point 1600

Napisany przez Administrator. Opublikowany w Aktualności

W dniu wczorajszym w Gdańsku w hotelu Novotel Marina uczestniczyliśmy w konferencji pt. „Systemy Wysokiej Dostępności” organizowanej przez naszego partnera firmę Fujitsu Technology Solutions.

Podczas spotkania poruszono następujące tematy:

  • Fujitsu PRIMERGY CX420 – Rozwiązanie klastrowe nie musi być drogie;
  • Serwery Fujitsu PRIMERGY RX i BX dla wirtualizacji Microsoft Windows 2012 Hyper-V;
  • Serwery Fujitsu PRIMEQUEST – DNA Mainframe z procesorami x86 – unikalne rozwiązanie mission critical;
  • Macierze Fujitsu ETERNUS DX z funkcją replikacji danych – nowe możliwości i integracja w środowiskach wirtualnych Microsoft.
Kontynuuj czytanie

Dokument rozwiązania Fujitsu Point 1600

Bezpośredni link do pobrania Dokument rozwiązania Fujitsu Point 1600

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dokument rozwiązania Fujitsu Point 1600