Krótki podręcznik Asus Gt Ac9600

Asus GT-AC9600 to szybki i wydajny router, który oferuje wiele funkcji i możliwości. Urządzenie wyposażone jest w cztery anteny, które zapewniają silny sygnał Wi-Fi i szerokopasmowe połączenie z Internetem. Router obsługuje prędkości do 2,4 Gbps na 5 GHz i do 1,2 Gbps na 2,4 GHz. Dodatkowo, router posiada funkcje takie jak szyfrowanie sieci, ochronę przed atakami, ograniczanie transferu danych i wiele innych. Urządzenie oferuje również wbudowane aplikacje, takie jak Asus AiProtection i Adaptive QoS, które pomagają użytkownikom w zarządzaniu siecią. To urządzenie to doskonały wybór dla osób, które poszukują wydajnego routera, który oferuje wiele funkcji i możliwości.

Ostatnia aktualizacja: Krótki podręcznik Asus Gt Ac9600

Centrum pobierania | Oficjalne Wsparcie | ASUS PolskaOficjalne Wsparcie | ASUS Polska

Artykuł dotyczy urządzeń z sterownikiem w wersji pierwszej. W przypadku nowszych urządzeń używających sterownika w wersji drugiej, operacja synchronizacji czasu jest niedostępna, gdyż odbywa się automatycznie przed wydrukiem paragonu (parametr jest ustawiany automatycznie przy konfigurowaniu połączenia w ustawieniach zaawansowanych). Temat e-pomocy "Jak sprawdzić wersję sterownika drukarki fiskalnej w InsERT GT" jest dostępny tutaj.

Z poziomu programu istnieje możliwość jedynie zsynchronizowaniania czasu drukarki z tym w komputerze. W tym celu należy: 

1. W Subiekcie z górnego menu programu wybrać PodmiotUruchomKasiarza GT.


2. W kasiarzu z listy modułów wybrać Konfiguracje – Drukarki fiskalne. Można też wybrać ten moduł korzystając z paska skrótów. Po wejsciu zaznaczyć na liście drukarkę fiskalną, której czas ma być zsynchronizowany. 

3. Z menu programu wybrać Operacje – Funkcje specjalne – Synchronizacja daty i czasu.

Krótki podręcznik Asus Gt Ac9600

Bezpośredni link do pobrania Krótki podręcznik Asus Gt Ac9600

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Krótki podręcznik Asus Gt Ac9600