Krótki podręcznik Cal Flame Bbq07908

Cal Flame BBQ07908 to kompaktowy, łatwy w użyciu gril, który oferuje niezawodne smażenie, grillowanie i pieczenie na zewnątrz. Zawiera on zarówno palenisko, jak i zamkniętą pokrywę, co pozwala na wielokierunkowe gotowanie i pieczenie. Gril jest wyposażony w dwa różne paleniska, które dostarczają dużo ciepła i są wystarczająco duże, aby móc uzyskać idealne dla siebie wyniki. Ma wygodne uchwyty, dzięki czemu można go łatwo przenosić tam, gdzie jest potrzebny. Ponadto wyposażony jest w wyświetlacz LCD, który pokazuje temperaturę i pozwala ustawić idealny czas gotowania. Krótki podręcznik Cal Flame BBQ07908 to doskonały wybór dla każdego, kto szuka kompaktowego, łatwego w użyciu grilla, który zapewni doskonałe wyniki.

Ostatnia aktualizacja: Krótki podręcznik Cal Flame Bbq07908

Przejdź do wyników wyszukiwania

Sortuj:

Filtruj produkty


Cena


Wyniki 1 - 4 z 4znalezionych dla zapytania Krótki podręcznik przekraczania granic w 4 sklepach

 • [Czarne]

  Kategoria: Socjologia. SpołeczeństwoWysyłka: od ręki

  . Świadectwo indywidualnej historii emigracyjnej, jakim jestKrótki podręcznik przekraczaniagranic, pozostaje równie ciekawe dla tych, którymprzypadły w udziale podobne...Pełen opis produktu 'Krótki podręcznik przekraczania granic' »

  "Przeklad z greckiego Ewa T. SzylerPo niemal 15 latach życia naobczyźnie społeczność albańska w Grecji zaczęła zapuszczać korzeniei z wolna stawać integralną częścią tamtejszego społeczeństwa.Świadectwo indywidualnej historii emigracyjnej, jakim jest Krótkipodręcznik przekraczania granic, pozostaje równie ciekawe dla tych,którym przypadły w udziale podobne doświadczenia, jak i dlaspołeczeństwa, które imigrantów przyjmuje. Urodzony w AlbaniiGazmend Kapllani przekroczył granicę z Grecją w 1991 roku imieszkał w Atenach przez 15 lat. Krótki podręcznik przekraczaniagranic jest świadectwem niedającego się usunąć śladu, jaki todoświadczenie pozostawiło w jego życiu. Autor przedstawia losprzybyszów we współczesnej Grecji, kraju, przez który zaledwie 50lat temu przetoczyła się fala masowej emigracji, lecz który mimo tonader chętnie obarcza nowo przybyłych odpowiedzialnością zawszelkie choroby społeczne. W swej szczerej opowieści, pełnejdowcipu i autoironii, Kapllani przedstawia granicę jakonieskończenie wysoki mur opasujący więzienie, ale także jakohoryzont absolutnej wolności. Kapllani ""syndrom graniczny""traktuje jak swoistą chorobą, której opisowi poświęca właściwiecałą ksiązkę. Jest tu mowa o granicach totalitaryzmu, ucieczki,poczucia winy, miłości, nadziej i współżycia. Doświadczenia teopisuje nie tylko z własnej perspektywy, ale oddaje także głoswszystkim emigrantom, dla których jedynym schronieniem było zawszemilczenie. ""To błyskotliwa, ironiczna i dowcipna opowieść nacałkiem niewesoły temat. Kapllani pisze o emigracji i pisze o niejtak, jak nikt wcześniej. Może dlatego, że jest Albańczykiem, akrajem, do którego przybył, jest Grecja? A może dlatego, że łączykąśliwą ironię Dubravki Ugresic z intymnym doświadczeniem zawartymw prozie Tremain? Niezależnie od tego, na czym polega jego sekret,Krótki podręcznik to książka mądra i ważna. Mówi o pokonywaniugranic i trudnym stanie zawieszenia, zwlekania, pozostawania gdzieśzbyt długo, który sprawia ból nawet najbardziej doświadczonym'pogranicznikom'. ""Lisa Appignanesi""Z niezwykłą przenikliwościąpopartą niełatwym doświadczeniem wskazuje Kapllani na setkiniewidzialnych granic, społecznych i kulturowych, które imigrantmusi pokonywać i z którymi mierzyć się musi co dnia. Turystamówiący łamaną greką jest uroczy, imigrant nieumiejący sklecić pogrecku zdania budzi podejrzliwość i niechęć. (... ) DziękiKapllaniemu posiadacze 'świetnych' paszportów krajów UE mogą zzaskoczeniem odkryć, jak złowrogo majaczą jeszcze dla niektórychgranice w naszej wielkiej europejskiej rodzinie. ""Kapka Kassabova,""The Guardian"""

  Więcej o Krótki podręcznik przekraczania granic

 • []

  Kategoria: Literatura popularnonaukowa>PozostałeWysyłka: do 7 dni

  . Świadectwo indywidualnej historii emigracyjnej, jakim jestPełen opis produktu 'KRÓTKI PODRĘCZNIK PRZEKRACZANIA GRANIC' »

  milczenie. "To błyskotliwa, ironiczna i dowcipna opowieść na całkiemniewesoły temat. Kapllani pisze o emigracji i pisze o niej tak, jaknikt wcześniej. Może dlatego, że jest Albańczykiem, a krajem, doktórego przybył, jest Grecja? A może dlatego, że łączy kąśliwąironię Dubravki Ugresic z intymnym doświadczeniem zawartym w prozieTremain? Niezależnie od tego, na czym polega jego sekret, Krótkipodręcznik to książka mądra i ważna. Mówi o pokonywaniu granic itrudnym stanie zawieszenia, zwlekania, pozostawania gdzieś zbytdługo, który sprawia ból nawet najbardziej doświadczonym'pogranicznikom'. "Lisa Appignanesi

  Więcej o KRÓTKI PODRĘCZNIK PRZEKRACZANIA GRANIC

 • [czarne]

  Kategoria: Książki naukowe>SocjologiaWysyłka: od ręki

  . Świadectwo indywidualnej historii emigracyjnej, jakim jestPełen opis produktu 'Krótki podręcznik przekraczania granic' »

  ""The Guardian"""...

  Krótki podręcznik przekraczania granic


Produkty w ofercie: 15278
Promocje: b/d
Wysyłka do 3 dni: b/d
Opinie pozytywne:0
Opinie neutralne:0
Opinie negatywne:2

Planetaksiazki. pl

Podręczniki, literatura popularnonaukowa oraz audiobooki.
Sklepwpisany: 13. 07. 2011
opracowanie zbiorowe, pwm, edgard, nomos, opracowanie zbiorowe, pozostałe, contra, storybox, gamma, mck

Być może odnajdziesz szukany produkt wśród:

  Stan książki: 4

  Uwagi: --

  5 - książka drugiej ręki w stanie bardzo dobrym, wyglądająca jak nowa lub posiadająca minimalne ślady używania, lub książka nowa outlet, ze zwrotów, posiadająca minimalne uszczerbki

  4 - książka używana posiadająca widoczne zwykłe ślady używania, lekkie zagięcia okładki, zakurzony blok itp.

  3 - książka z bardzo wyraźnymi śladami używania, mogą występować silne zabrudzenia okładki, bloku, zaplamienia, uszkodzenia grzbietu itp.

  Nie sprzedajemy książek niekompletnych, z luźnymi kartkami, spleśniałych i posiadających inne wady wykluczające korzystanie z nich w dalszym czasie

  Wszelkie wady typu podpisy, pieczątki po wycofaniu z biblioteki, dedykacje itp. jeśli występują są opisane w uwagach. Do ocen stosujemy znak +/- wskazujący na trochę lepszy lub trochę gorszy stan niż w opisie.

  "Przeklad z greckiego Ewa T. Szyler

  Po niemal 15 latach życia na obczyźnie społeczność albańska w Grecji zaczęła zapuszczać korzenie i z wolna stawać integralną częścią tamtejszego społeczeństwa. Świadectwo indywidualnej historii emigracyjnej, jakim jest Krótki podręcznik przekraczania granic, pozostaje równie ciekawe dla tych, którym przypadły w udziale podobne doświadczenia, jak i dla społeczeństwa, które imigrantów przyjmuje.

  Urodzony w Albanii Gazmend Kapllani przekroczył granicę z Grecją w 1991 roku i mieszkał w Atenach przez 15 lat. Krótki podręcznik przekraczania granic jest świadectwem niedającego się usunąć śladu, jaki to doświadczenie pozostawiło w jego życiu. Autor przedstawia los przybyszów we współczesnej Grecji, kraju, przez który zaledwie 50 lat temu przetoczyła się fala masowej emigracji, lecz który mimo to nader chętnie obarcza nowo przybyłych odpowiedzialnością za wszelkie choroby społeczne. W swej szczerej opowieści, pełnej dowcipu i autoironii, Kapllani przedstawia granicę jako nieskończenie wysoki mur opasujący więzienie, ale także jako horyzont absolutnej wolności.

  Kapllani ""syndrom graniczny"" traktuje jak swoistą chorobą, której opisowi poświęca właściwie całą ksiązkę. Jest tu mowa o granicach totalitaryzmu, ucieczki, poczucia winy, miłości, nadziej i współżycia. Doświadczenia te opisuje nie tylko z własnej perspektywy, ale oddaje także głos wszystkim emigrantom, dla których jedynym schronieniem było zawsze milczenie.

  ""To błyskotliwa, ironiczna i dowcipna opowieść na całkiem niewesoły temat. Kapllani pisze o emigracji i pisze o niej tak, jak nikt wcześniej. Może dlatego, że jest Albańczykiem, a krajem, do którego przybył, jest Grecja? A może dlatego, że łączy kąśliwą ironię Dubravki Ugresic z intymnym doświadczeniem zawartym w prozie Tremain? Niezależnie od tego, na czym polega jego sekret, Krótki podręcznik to książka mądra i ważna. Mówi o pokonywaniu granic i trudnym stanie zawieszenia, zwlekania, pozostawania gdzieś zbyt długo, który sprawia ból nawet najbardziej doświadczonym 'pogranicznikom'. ""
  Lisa Appignanesi

  ""Z niezwykłą przenikliwością popartą niełatwym doświadczeniem wskazuje Kapllani na setki niewidzialnych granic, społecznych i kulturowych, które imigrant musi pokonywać i z którymi mierzyć się musi co dnia. Turysta mówiący łamaną greką jest uroczy, imigrant nieumiejący sklecić po grecku zdania budzi podejrzliwość i niechęć. (... ) Dzięki Kapllaniemu posiadacze 'świetnych' paszportów krajów UE mogą z zaskoczeniem odkryć, jak złowrogo majaczą jeszcze dla niektórych granice w naszej wielkiej europejskiej rodzinie. ""
  Kapka Kassabova, ""The Guardian"""

  Krótki podręcznik Cal Flame Bbq07908

  Bezpośredni link do pobrania Krótki podręcznik Cal Flame Bbq07908

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Krótki podręcznik Cal Flame Bbq07908