Kurs instalacji 3m 1260198

Kurs instalacji 3m 1260198 jest przeznaczony dla osób, które chcą nauczyć się, jak zainstalować system 3M 1260198. Kurs ma na celu wyjaśnienie wszystkich kroków instalacji, od przygotowania miejsca docelowego po konfigurację i uruchomienie systemu. Kurs zawiera również informacje na temat wyboru odpowiedniego sprzętu, wyboru odpowiedniego oprogramowania, wyboru odpowiednich komponentów i wykonania testów przed właściwą instalacją systemu. Kurs zawiera również informacje na temat procedur monitorowania i konserwacji systemu po jego uruchomieniu. Kurs jest przeznaczony dla osób, które nie mają wcześniejszego doświadczenia w instalacji systemów 3M, jak również dla osób, które chcą ulepszyć swoje umiejętności instalacji i konfiguracji tego systemu.

Ostatnia aktualizacja: Kurs instalacji 3m 1260198

Kontakt

Warmińsko–Mazurski Zakład Doskonalenia
Zawodowego w Olsztynie

ul. Mickiewicza 5
10-548 Olsztyn

Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku
w godz. : 8. 00 – 16. 00

tel. 89 527 67 62, tel. 89 527 67 40, fax 89 535 39 84
e-mail: kontakt@wmzdz. pl

Przygotowałem dla Ciebie różne wersje szkolenia z montażu klimatyzacji. Wiem doskonale, że każdy ma inne potrzeby i inny zasób portfela dlatego:

Wersja 1 - Darmowe wskazówki z montażu klimatyzacji

Jest to e-mailowy kurso-poradnik (nie chcę tego nazwać kursem, ponieważ ciężko jest się czegoś nauczyć czytając e-mail, ale dla zdeterminowanych bez grosza przy duszy, na początek w sam raz). Przez kilka dni, codziennie będziesz dostawał ode mnie dawkę wiedzy, która pomoże Ci wyczuć temat klimatyzacji i przekona Cię, że warto zainwestować kilka stówek w podstawową wersję kursu online, która zwróci się po pierwszym komercyjnym montażu.

Zapisz się tutaj:

Wersja 2 - Internetowy kurs "Praktyczny montaż klimatyzacji"

Kurs internetowy, który odbywa się w formie video, za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dodatkowo, w zależności od wykupionego pakietu, dostajesz także dostęp do plików z umową, arkuszy kalkulacyjnych itp...

Czy w taki sposób jestem w stanie się czegoś na prawdę nauczyć?

Gwarantuję Ci, że nauczysz się dużo więcej niż na większości wyjazdowych szkoleń w Polsce organizowanych przez najróżniejsze firmy. Skąd taka pewność? Bo byłem na takich szkoleniach i doskonale wiem, że ciężko się na nich czegoś nauczyć. Prowadzą je osoby nie przygotowane do dzielenia się swoją wiedzą, które zalewają Cię zupełnie nie potrzebną teorią, a zajęcia praktyczne to około 20%, podczas których praktyka polega na staniu przy urządzeniu, przy którym wykładowca opowiada co się robi.

Jak to wygląda na moim kursie?

Nie musisz nigdzie wyjeżdżać, bo oglądasz kurs przed komputerem, a wiedzę możesz powtarzać dowolną ilość razy, w dowolnym miejscu (nawet na montażu - na telefonie lub tablecie).

Teorię ograniczyłem do minimum - dowiadujesz się tylko tego, co Ci się przyda. Nie zaśmiecam Twojej głowy niepotrzebnymi informacjami.

Teoria i praktyka stanowią po około 50% zawartości kursu, czyli proporcje są mocno zachowane.

Ale jak to praktyka - przed komputerem..?

Tak! I gwarantuję Ci, że obserwując część praktyczną nauczysz się dużo więcej, a dodatkowo jeśli będziesz miał kawałek rurki, nóż i kielicharkę żeby przećwiczyć najważniejszy element - robienie kielichów, to wyrośnie z Ciebie fachowy montażysta:) Podczas części praktycznej kursu zapraszam Cię do mieszkania, w którym montujemy jednostkę 5kw. Podczas montażu dokładnie pokazuję Ci każdą czynność i opowiadam, dlaczego robię to tak, a nie inaczej. Gdybyś nie wiedział, mam za sobą 10 lat doświadczenia, więc mam swoje triki i sposoby na ułatwianie montażu, którymi chętnie się z Tobą dzielę.

Dostępne są 4 plany w zależności od tego, jakim budżetem dysponujesz, oraz co dokładnie chcesz robić (pracować u kogoś, czy pracować we własnej firmie).

Wszystkie plany znajdziesz rozpisane szczegółowo tutaj

Wersja 3 - Szkolenie fizyczne

Szkolenie fizyczne odbywa się w Tychach (woj. Śląskie) w sali szkoleniowej, w której do naszej dyspozycji jest urządzenie o mocy 2. 5 lub 3. 5kW, czyli takie jakie najczęsciej montujemy w domach i firmach. Na szkoleniu jest nie więcej niż 10osób, żebym każdemu mógł poświęcić moją uwagę. Siedzimy tak długo jak będziecie chcieli, postaram się odpowiedzieć na każde Wasze pytanie.

Szkolenie składa się z wiedzy teoretycznej, na której wyjaśniam podstawy działania klimatyzacji oraz opowiadam o narzędziach i materiałach.

Obowiązkowo jest także część praktryczna, w której każdy uczestnik będzie sam robił połączenie kielichowe, bo uważam, że jest to podstawa, nauczę Cię używania pompy próżniowej, dynamometrów i innych rzeczy, które będziesz musiał każdorazowo wykonać na montażu. Jest to fizyczna wersja szkolenia z planu STANDARDOWEGO, czyli dowiesz się także jak rozmawiać z klientem i jak się reklamować.

Termin i szczegóły najbliższego szkolenia z montażu klimatyzacji znajdziesz tutaj.

Koszt szkolenia fizycznego to 1370zł brutto od osoby. A na szkoleniu opowiem Ci jak zrobić, żeby ta inwestycja zwróciła się po pierwszym montażu.

Jeśli przyjeżdżasz z kolegami (np. pracownicy jednej firmy) to:

 • we dwie osoby płacicie po 1270zł brutto
 • w trzy lub więcej osób 1230zł brutto za osobę

W CENIE SZKOLENIA:

 • dostęp do pakietu PREMIUM szkolenia online
 • przygotowane przeze mnie materiały w postaci podręcznika "Praktyczny montaż klimatyzacji" o wartości 147zł,
 • zajęcia teoretyczne przeplatane praktycznymi wskazówkami
 • zajęcia praktyczne (dostęp do narzędzi, każdy ćwiczy ile potrzebuje)
 • słodka przekąska, woda, kawa i herbata
 • notatnik, długopis
 • NOWOŚĆ:
  każdy uczestnik szkolenia może zapisać się do naszej tajnej grupy na Facebooku, gdzie wraz z innymi uczestnikami wspieramy się nawzajem i pomagamy sobie w różnych sytuacjach. Dodatkowo na tej grupie pojawią się także w najbliższych dniach materiały o tym, jak rozreklamować Twoją działalność na tyle, aby rozdzwoniły się telefony od zainteresowanych klientów (co o tym wiem? W reklamie działam 2x dłużej niż w klimatyzacji:D)
 • praca w małej grupie (max 10), ponieważ tak się dużo lepiej pracuje, więcej się nauczysz, dlatego jeśli jesteś zainteresowany, to wypełnij poniższy formularz (na dole strony) i czekaj na moje potwierdzenie jak tylko sprawdzę, czy wszystkie dane się zgadzają.
 • Wersja 4 - Szkolenie VIP

  Szkolenie VIP jest przeznaczone dla klientów, którzy nie chcą przyjeżdżać do mnie na salkę na szkolenie oficjalne.

  W zależności od aktualnego okresu w pracy mogę Cię zaprosić:

 • do sali szkoleniowej
 • na montaż u Ciebie w domu/firmie na terenie Polski
 • Dodatkowo dostajesz także pakiet PREMIUM kursu online.

  Wszelkie warunki tego szkolenia są do dogadania. Koszt zaczyna się od 5. 000zł netto

  Wersja 5 - Mentoring

  Dostajesz ode mnie:

 • pakiet PREMIUM kursu online
 • szkolenie VIP
 • pomoc w doborze narzędzi
 • identyfikację wizualną Twojej firmy (logo, wizytówki, papier firmowy, stopka w mailu)
 • stronę internetową dotyczącą Twoich usług w montowaniu klimatyzacji
 • pozycjonowanie Twojej strony internetowej
 • pomoc w rozreklamowaniu Twoich usług
 • 4 koszulki z Twoim logo
 • mój prywatny numer telefonu, na który możesz zadzwonić w godzinach pracy (8-16) i zapytać o poradę
 • wskazówki i cotygodniowe rozmowy na skype lub mailowe, podczas których będę sprawdzał Twoje postępy i proponował dalsze ścieżki rozwoju.
 • Koszt tej wersji zaczyna się od 2. 500zł netto/miesięcznie. Umowa podpisywana jest na okres minimum 12 miesięcy, czyli jeden pełny rok. Tyle wystarczy, żeby zaistnieć w okolicy!

  Linie energetyczne na wsi z lotu ptaka

  Pomagamy bezpiecznie dostarczać światową energię i nadawać jej nowy kierunek.


  Energetyka

  Mniejsze zużycie energii to gwarancja prawidłowego rozwoju na świecie.

  Pomagamy wykorzystywać światło słoneczne. Opracowujemy i dostarczamy solidne połączenia z siecią energetyczną. Zmniejszyliśmy ciężar przewodów energetycznych i umożliwiliśmy przepływ większej ilości prądu. Na całym świecie firma 3M pomaga oszczędzać energię, redukować koszty w przeliczeniu na jednostkę mocy i odkrywać nowe sposoby, aby tworzyć zrównoważoną przyszłość.

  **Site area ** Konstrukcje elektryczne-Construction*** url**Budowa i konserwacja instalacji elektrycznych/3M/pl_PL/budowa-i-konserwacja-instalacji-elektrycznych/**Site area ** Energy-Electrical UtilityOszczędność energii/3M/pl_PL/folie-okienne/zastosowania/oszczedzaj-energie/**Site area ** Rozwiazania dla zakladow energetycznych/3M/pl_PL/zaklady-energetyczne-pl/

  **Site area ** Energy-Chemicals-and-Advanced-Materials/3M/pl_PL/p/c/elektryczne/i/energetyka/**Site area ** Energy-TapesAdhesives/3M/pl_PL/p/c/folie/i/energetyka/**Site area ** 3M-Kleje-uszczelniacze/3M/pl_PL/p/c/kleje/i/energetyka/**Site area ** 3M-Materialy-komponenty/3M/pl_PL/p/c/komponenty-elektroniczne/i/energetyka/**Site area ** 3M Materialy zaawansowane/3M/pl_PL/p/c/materialy-zaawansowane/i/energetyka/**Site area ** Materialy-scierne/3M/pl_PL/p/c/materialy-scierne/i/energetyka/**Site area ** 3M Narzedzia/3M/pl_PL/p/c/narzedzia-i-wyposazenie/i/energetyka/**Site area ** 3M Tasmy Na rynek Energetyka/3M/pl_PL/p/c/tasmy/i/energetyka/**Site area ** 3M srodki ochrony indywidualnej Na rynek Energetyka/3M/pl_PL/p/c/srodki-ochrony-indywidualnej/i/energetyka/

  • 3M Science. Applied to Life. ™

   Podstawą wszystkiego, co robimy, pracując nad naszą nową marką, jest korzystanie z odkryć naukowych i naszych technologii.

   Dowiedz się więcej Arrow

  • Wyświetl nasze marki
  Informacje na temat rynków energetycznych w ramach obszaru działalności firmy 3M

  Kurs instalacji 3m 1260198

  Bezpośredni link do pobrania Kurs instalacji 3m 1260198

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Kurs instalacji 3m 1260198