Opcje instalacyjne Dell Im10 2864 Inspiron Mini

Opcje instalacyjne Dell Inspiron Mini 10 (2864) oferują wiele możliwości dostosowania do potrzeb użytkownika. Klienci mogą wybrać język systemu operacyjnego, system operacyjny, a także aplikacje, które mają być zainstalowane. Dodatkowo, oferta obejmuje wiele opcji dotyczących sprzętu, w tym kolor obudowy, typ procesora, wielkość pamięci RAM i dysku twardego oraz wiele innych. Instalacja systemu operacyjnego może odbywać się za pomocą nośników optycznych lub za pośrednictwem sieci. Wszystkie opcje instalacyjne Dell Inspiron Mini 10 (2864) zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu klientom wysokiej wydajności i bezpieczeństwa.

Ostatnia aktualizacja: Opcje instalacyjne Dell Im10 2864 Inspiron Mini

Witam Szanownych Forumowiczów

Bardzo proszę o pomoc, radę, sugestię zorientowanych w temacie

Instaluje Windowsa 10 Home, potem próbuje to samo z Windowsem 10 Pro, raz z płytki, kolejny raz z USB, nawet próbowałem bezpośrednio z witryny Microsoft - mam zakupione klucze. Za każdym razem i w tym samym miejscu, a mianowicie gdy trzeba zalogować się lub utworzyć konto w Microsoft i podać adres e-mail, ekran robi się czarny (ale nie wyłącza się całkowicie) i nic nie można zrobić z klawiatury, czy też myszy. Jedyne co działa to krótkie naciśnięcie wyłącznika - wtedy przechodzi w stan uśpienia lub przytrzymanie wyłącznika i wówczas komputer wyłącza się. Po ponownym uruchomieniu ze stanu uśpienia powraca do czarnego ekranu, a po ponownym uruchomieniu, na chwilę pojawia się logotyp Microsoft, chwilkę pokręci się kółeczko i znowu czarny ekran. Próby użycia jakiejkolwiek opcji w celu naprawienia problemu z nośnika instalacyjnego kończą się komunikatem, że system napotkał na błąd i nie może ukończyć instalacji.

Windows 7 instaluje się prawie normalnie, bo w chwili zakończenia instalacji wywala komunikat:
Instalator systemu Windows nie może skonfigurować systemu Windows do działania na zasobach sprzętowych tego komputera, jednak znalazłem w necie rozwiązanie tego problemu:
shift +f10
cd.. (Enter)
cd c:\windows\system32\oobe(Enter)
msoobe(Enter)
i po wykonaniu tej czynności kończy instalację.
Pół roku temu Windows 7 na tym samym komputerze i z tego samego nośnika instalował się bez tego błędu.Jest jakaś rada na to?Z góry dziękuję za każdą podpowiedź

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

karamba26 28 Aug 2020 13:38 666

 • #1Level 23  

  #1

  Laptop DELL N5050
  System Windows10 Home. Karta Intel HD3000. Sterowniki najnowsze.

  Po wybraniu opcji 'Uruchom Ponownie' system ładuje się do momentu niebieskiego okna. Następnie ekran jest czarny. Jak podłączę zewnętrzny monitor to mam Pulpit i wszystkie ikony. Po odłączeniu monitora ekran na laptopie jest dalej ciemny.
  Naciskam przycisk zasilana i laptop przechodzi w tryb uśpienia. Po ponownym naciśnięciu zasilania laptop uruchamia się poprawnie. Mam okno wyboru logowania użytkownika oraz pulpit ładuje się prawidłowo. Jak podłączę zewnętrzny monitor to obraz jest na obydwu ekranach.Przy wybraniu opcji 'zamknij' laptop wyłącza się. Po uruchomieniu ładuje się BIOS, pojawia niebieskie okno i tez jest czarny ekran. Słychać jak system się uruchamia. Podłączam zewnętrzny monitor i jest pulpit. Po Uśpieniu i wybudzeniu mam obraz na ekranie laptopa.Może ktoś już miał taki przypadek i wie jak go rozwiązać.

 • #2klapouszek4Level 17  #2

  Kolego piszesz tylko o odłączaniu monitora zewnętrznego, a czy wszedłeś do ustawień grafiki i ustawiłeś, że obraz ma się tylko wyświetlać na laptopie?

 • #3#3

  Tak jest ustawione. Ekran laptopa ustawiony jako główny wyświetlacz.Usunąłem sterowniki od intel hd3000 i laptop poprawnie pracował na wbudowanych dla karty graficznej podstawowej MICROSOFT.
  Po aktualizacji sterowników i zainstalowaniu poprzez Windows Update driver for Intel Hd Graphic 3000 problem powrócił.

 • Helpful post

  #4#4

  To zobacz tam jeszcze raz po aktualizacji sterowników czy nie zmieniły się ustawienia, lub czy w programie, który zazwyczaj instaluje się ze sterownikami nie ma ustawione inaczej. Laptopy mają jeszcze taką funkcję przełączania ekranów z klawiszem funkcyjnym "Fn" + któryś klawisz, sprawdź może to to. I jeszcze może być ustawione w bios na którym ekranie może pokazywać się obraz ale raczej obstawiałbym te opcje co wyżej pisałem. Pozdrawiam

 • #5djekspertLevel 11  #5

  Musisz zaktualizować bios do wersji A05

 • #6#6

  Aktualizacja BIOSU rozwiązała problem.

Opcje instalacyjne Dell Im10 2864 Inspiron Mini

Bezpośredni link do pobrania Opcje instalacyjne Dell Im10 2864 Inspiron Mini

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Opcje instalacyjne Dell Im10 2864 Inspiron Mini