Wskazówka dotycząca instalacji Cisco Gem318p

Instalacja Cisco Gem318p jest prosta i szybka. Przed rozpoczęciem instalacji należy upewnić się, że urządzenie jest zasilane, że zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki i że wszystkie połączenia są prawidłowo podłączone. Następnie należy zainstalować oprogramowanie Gem318p na komputerze. Po zakończeniu instalacji należy uruchomić oprogramowanie, aby utworzyć połączenie z urządzeniem. Na koniec należy skonfigurować ustawienia urządzenia i uruchomić wszystkie połączenia, aby uzyskać dostęp do sieci.

Ostatnia aktualizacja: Wskazówka dotycząca instalacji Cisco Gem318p

Innowacyjny sBox robi porządek w kuchni. Jest to element składowy nowej kombinacji zlewozmywakowej marki hansgrohe i zapewnia lekkie prowadzenie węża Twojej baterii kuchennej. Dyskretny moduł instaluje się pod zlewozmywakiem. Dowiedz się tutaj, w jaki sposób prawidłowo ustawić i zamontować sBox w każdej sytuacji.

Kombinacja zlewozmywakowa marki hansgrohe: funkcjonalny komplet złożony z baterii, zlewozmywaka, elementu obsługi, kompletu odpływowego i sBox.

Kontrolowane i pewne prowadzenie węża w szafce pod kuchennym zlewozmywakiem

Wyciągana wylewka prysznicowa ma wiele zalet. Zapewnia elastyczność i swobodę działania, za jej pomocą można z dziecinną łatwością np. napełnić wodą duże garnki. A co dzieje się z wężem, kiedy bateria kuchenna nie jest używana? Wisi on w szafce pod kuchennym zlewozmywakiem, akurat tam, gdzie porządek mają zapewnić pojemniki na odpady lub szuflady. sBox to inteligentne rozwiązanie, które marka hansgrohe oferuje wszystkim kochającym porządek. Wąż przesuwa się w obudowie sBox bez zakłóceń, lekko i przyjemnie cicho. Więcej na temat zalet wyciąganej wylewki prysznicowej oraz sBox dowiesz się na naszej stronie o technologii.

Kompletny system gwarantuje pewne projektowanie

sBox stanowi element składowy kombinacji zlewozmywakowej C71 marki hansgrohe. Każda taka wersja combi zostaje dostarczona w gotowym do montażu pakiecie z kompletnym osprzętem potrzebnym do natychmiastowej integracji w kuchennym blacie. Ponieważ dostarczana jest jako kompletny pakiet, wszystkie jej komponenty są do siebie perfekcyjnie dopasowane: od baterii, przez zlewozmywak, aż po wylewkę i sBox. Dzięki połączeniu wyciąganej wylewki z sBox otrzymujesz nawet do 76 cm zakresu działania. Zakup sBox jako oddzielnej części nie jest możliwy.

Raz, dwa, trzy, uporządkowane: Montaż sBox - film

Czy sBox będzie pasować także do mojej kuchni?

Tak. Nawet jeśli masz małą kuchnię, Twój zlewozmywak znajduje się w narożniku lub Twój system segregacji odpadów zajmuje dużo miejsca. Płaski na 3 centymetry, szeroki na 16 centymetrów i wysoki na 52 centymetry moduł pasuje do każdej szafki pod kuchennym zlewozmywakiem od 74 centymetrów wysokości. Nawet jeśli Twoja szafka jest niska, sBox to właściwy wybór. Wystarczy, że zamówisz dodatkowo do pakietu szynę wyrównującą sBox F12 (Nr art. #43333000).

W idealnym przypadku sBox montuje się bezpośrednio pod baterią kuchenną. Cztery elementy mocujące, które można osobno przesuwać, zapewniają stabilną pozycję.

W idealnym przypadku sBox montuje się prostopadle pod baterią kuchenną. Dwa z elementów mocujących znajdują się w dolnej części sBox i przykręca się je na stałe do podłogi lub tylnej ścianki szafki pod kuchennym zlewozmywakiem. Dwa pozostałe elementy mocujące znajdują się powyżej i przykręca się je lub podwiesza do tylnej ścianki. Elementy mocujące można przesuwać i obracać o 360° stopni. Dzięki temu możliwy jest łatwy i szybki montaż. Dzięki wybitnej elastyczności hansgrohe, sBox można zamontować na wiele sposobów. Można go zastosować również w następujących sytuacjach montażowych:

Tak wygląda sytuacja montażowa w przypadku, gdy np, tylna ścianka przesunięta jest lekko do przodu. sBox można zamontować w przechyleniu +/- 20°.

Przeszkody w obrębie podłogi lub tylna ścianka przesunięta do przodu

W sytuacji, gdy montaż bezpośrednio pod Twoją baterią kuchenną nie jest możliwy (ze względu na przeszkody) lub gdy tylna ścianka przesunięta jest do przodu, sBox można zamontować w lekkim przechyleniu. Można do przechylić w tył lub na bok. W tym przypadku skieruj wszystkie elementy mocujące do przodu. Kiedy chcesz posprzątać przestrzeń za modułem sBox, wystarczy wypiąć go z uchwytów. Zalecany maksymalny kąt przechylenia wynosi +/- 20°.

Przeszkody w szafce pod kuchennym zlewozmywakiem to nie problem: sBox można zamontować także w przechyleniu (+/- 20°). Umożliwiają to elastyczne elementy mocujące.

Segregacja odpadów, systemy odpływowe lub trudno dostępne zawory odcinające

Twoja segregacja odpadów znajduje się pod kuchennym zlewem i nie ma tam już więcej miejsca? Nie ma problemu! Po prostu przechyl sBox na bok. Elementy mocujące można elastycznie przykręcić do podłogi, ścianek bocznych lub ścianki tylnej. W ten sposób zapewnisz sobie nieskomplikowany dostęp do pojemnika na odpady, systemu odpływowego lub zaworu odcinającego w przyszłości. com/celum/web/sbox_installation_sidewall_closeup_4x3. 33vw" alt="Przechylony i przeniesiony sBox zamontowany na ścianie bocznej. jpg? format=HBW29 570w" loading="lazy" title="Przechylony i przeniesiony sBox zamontowany na ścianie bocznej. jpg? format=HBW29"/>

Ta sytuacja montażowa pojawia się wtedy, gdy mamy do czynienia z kuchennym zlewozmywakiem narożnikowym lub zlewozmywakiem z powierzchnią do osuszania. W tej sytuacji wszystkie elementy mocujące przykręca się z boku.

Zlewozmywaki narożnikowe, zlewozmywaki z powierzchnią do osuszania lub zlewozmywaki z otworami na baterie z boku

Jeśli któraś z tych sytuacji montażowych wydaje Ci się znajoma, możesz zamontować sBox na ściance bocznej. Wszystkie mocowania zostają przykręcone z boku. Należy unikać równoległego przesunięcia sBox. (Jeżeli przesunięcie jest konieczne, nie powinno ono nigdy przekroczyć 30 mm odstępu pomiędzy baterią i osią wyjścia z sBox. ) 

Zawsze fachowe doradztwo

Salon partnerski w Twojej okolicyLoading...

Podczas konfigurowania konta użytkownika systemu Windows za pomocą ustawień systemu Windows 10 zarówno hasło, jak i wskazówka dotycząca hasła są polami, które należy wypełnić, aby ukończyć proces. Jest zrozumiałe, że system Windows zostałby skonfigurowany tak, aby był jak najbardziej bezpieczny, ale czasami ten dodatkowy krok po prostu nie jest konieczny. Jeśli nikt inny nie ma fizycznego dostępu do twojego komputera, tak naprawdę nie potrzebujesz hasła - ani podpowiedzi do hasła. Z drugiej strony, jeśli możesz użyć podpowiedzi do hasła, aby odtworzyć stare zapomniane hasło, potencjalnie inna osoba mogłaby to zrobić, jeśli jest wystarczająco sprytna. Lista przykładów przypadków, w których podpowiedź do hasła jest zobowiązaniem, a nie zasobem, może rosnąć dość długo, gdy zaczniesz myśleć o tym temacie.

Bez względu na powód, dla którego możesz pozbyć się podpowiedzi do hasła, możesz to zrobić na kilka sposobów szybko i bez kłopotów. Wszystkie polegają na usunięciu starego hasła użytkownika i skonfigurowaniu nowego hasła w sposób, który nie wymaga od użytkownika ustawiania podpowiedzi do hasła.

Oto trzy szybkie sposoby usuwania wskazówek dotyczących hasła z komputera z systemem Windows 10.

Jak usunąć wskazówki dotyczące hasła za pomocą Panelu sterowania systemu Windows 10

 1. Otwórz „Panel sterowania”.
 2. Przejdź do „Kont użytkowników”.
 3. Przejdź do „Zarządzaj innym kontem”.
 4. Wybierz konto użytkownika.
 5. Kliknij link „Utwórz hasło”.
 6. Wpisz swoje nowe hasło.
 7. Pozostaw pole „Wpisz wskazówkę dotyczącą hasła” puste.
 8. Kliknij przycisk „Zmień hasło”, aby zakończyć zadanie.

Jak usunąć wskazówkę dotyczącą hasła przez lokalnych użytkowników i grupy

 • Otwórz okno dialogowe „Uruchom” (Win + R).
 • Wpisz „lusrmgr. msc” i naciśnij „Enter”.
 • Przejdź do „Lokalni użytkownicy i grupy”.
 • Kliknij „Folder użytkowników”.
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy konto użytkownika, dla którego chcesz utworzyć hasło.
 • Wybierz „Ustaw hasło”.
 • Wybierz „Kontynuuj”.
 • Wpisz nowe hasło i kliknij „OK”, aby zakończyć zadanie.
 • Jak usunąć wskazówkę dotyczącą hasła za pomocą wiersza polecenia

 • Otwórz „Eksplorator plików”.
 • Przejdź na główny dysk. Zwykle jest to dysk „C”.
 • Przejdź do „Windows”.
 • Przejdź do folderu „System32”.
 • Wyszukaj plik „cmd. exe” i kliknij go dwukrotnie lub kliknij plik prawym przyciskiem myszy i wybierz „Uruchom jako administrator”.
 • Wpisz następujące polecenie „net user UserName NewPassword”, zastępując UserName odpowiednią nazwą użytkownika i New Password hasłem, które chcesz ustawić dla tego konkretnego użytkownika.
 • Naciśnij „Enter”, aby zakończyć zadanie.
 • Wskazówka dotycząca instalacji Cisco Gem318p

  Bezpośredni link do pobrania Wskazówka dotycząca instalacji Cisco Gem318p

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Wskazówka dotycząca instalacji Cisco Gem318p